FUNDACJA ŚWIĘTY PANKRACY UFUNDOWAŁA GRY, KTÓRE BĘDĄ WYKORZYSTYWANE W TERAPII PACJENTÓW PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PSYCHOTERAPEUTYCZNEJ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY PRZY NASZYM SZPITALU.

Zespół działającej od kwietnia w naszym szpitalu Poradni Psychologiczno-Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży stworzył listę gier, które pomagają w terapiach i zajęciach z pacjentami. Na liście znalazły się: Dixit, Poznaj siebie – karty emocji, Gra na emocjach, Rummikub, Pytaki, Logix., Blokus, Łamacz lodów – Daj się poznać oraz Lumico -karty do warsztatów, coachingu, terapii i mentoringu.

Przedstawiciele Fundacji Święty Pankracy kupili wszystkie gry i przysłali je do naszego szpitala.

– „Skupiamy się na dzieciach potrzebujących wsparcia ze względu na sytuacje życiowe w jakich się znalazły, ze szczególnym uwzględnieniem tych pochodzących z domów dziecka i rodzin dysfunkcyjnych na terenie całej Polski. Inwestujemy w dziecko jako jednostkę indywidualną, wspieramy talenty, dbamy o zdrowie oraz rozszerzenie horyzontów dzieci oraz młodzieży, finansując im zajęcia pozaszkolne, korepetycje, stypendia za wyniki w nauce czy pomagając w przeprowadzeniu terapii oraz w wejściu w dorosłość” – przedstawiają działalność Fundacji Święty Pankracy jej przedstawiciele.

Dzięki zaangażowaniu i błyskawicznej akcji Fundacji Święty Pankracy pacjenci naszej poradni już korzystają z gier podczas zajęć z terapeutami.

Dziękujemy z całego serca!

Więcej o działalności Fundacji Święty Pankracy dowiecie się na stronie www.fundacjapankracy.org